Nákupní košík
0 ks - 0,00 Kč
czsk

Značky

logo esprit

Značkové kusové koberce Esprit. Esprit je celosvětově známá americká značka založená v roce 1968 v San Franciscu. Koberce této značky se vyznačují špičkovou kvalitou. Tato kvalita je dosažena výběrem materiálů a jedinečným zpracováním. Výběr vzorů vždy odpovídá současným trendům v bydlení.


logo arteespina

Arte Espina je mladá firma, která působí po celém světě a je synonymem pro inovativní, moderní design. Holandský výrobce koberců se specializuje na navrhování, výrobu a prodej koberců, které oživí interiéry. Jejich kusové koberce kopírují moderní prostředí, nejnovější trendy a především atmosférický styl bydlení. V nabídce najdete nejen moderní vzory, ale i koberce s dlouhým vlasem a dětské okouzlující kolekce.


logo haba

Německá rodinná firma HABA se zaměřuje na výrobu hraček, koberců, nábytku a doplňků pro děti. Její hlavní a jedinou filozofií jsou děti a jejich radost. Dodávané výrobky jsou na špičce v tomto odvětví a to jak kvalitou vybraných materiálů, tak i celkovým zpracováním. Nechte se inspirovat.


logo sigikid

Ostrov pro hraní, podmanivá oáza a dekorativní plochy. Dětské koberce od Sigikid přinesou do dětského světa přívětivý a veselý design, teplo a přátelskou atmosféru. Je tu pro každého něco, od kojenců až po předškolní a školní děti. Tyto dětské koberce mají nádherné ručně vyšívané barevné motivy nejvyšší kvality. Motivy jsou inspirovány plyšáky z rodiny Sigikid. Medvěd námořník, zelená žába Suzi a mnoho dalších. Prostě sen každého dítěte. Koberce vynikají hustou a ručně všívanou kvalitou.


logo theko

Tradiční vzory, stejně jako nejnovější barvy a designové trendy, to je jedna z největších a nejrozmanitějších sbírek na trhu koberců nabízí. Objevte jeden z nejstarších ručně textilních výrobků. Nejvyšší řemeslo, v kombinaci s nejvyššími standardy kvality, což vytvořit a zachovat pouze koberec nejvyšší kvality. Více než 30 let zkušeností je vidět na jejich produktech.


logo brinkacampman

Společnost Brink & Campman se zabývá výrobou vysoce kvalitních koberců již od roku 1897. Brink & Campman také přináší kolekce koberců anglických návrhářských značek Scion, Harlequin a Sanderson. Brink a Campman se specializuje v průběhu let na tři různé typy koberců: Axminster tkané koberce, všívané koberce a ručně vázané koberce.


logo tomtailor

Myšlenka 1962: nosit život, toto se vzpírá konvencím doby a osobnosti středu. To jsou kořeny Tom Tailor. Tehdy, stejně jako dnes. Přirozenost, vitalita a propustnost jsou srdcem značky - tak to je, že Tom Tailor Casual Home Collection ukazuje. Koberec z této kolekce si vybere opravdu každý, v nabídce jsou od Shaggy, moderní design, až po unikátní materiály a barvy.