Nákupní košík
0 ks - 0,00 Kč
czsk

Dětský koberec Sigikid Slon a ptáček, růžová

Dětský koberec Sigikid Slon a ptáček, růžová
Dětský koberec Sigikid Slon a ptáček, růžová Dětský koberec Sigikid Slon a ptáček, růžová
Velikost zboží: 70 x 140 cm až 90 x 160 cm
Materiál: 100% Acrylic
Kód: SK-3342-01
Dostupnost: 10 dní
Popis: Dětský koberec
Cena: 4 334,00 Kč
cena za kus vč. DPH
Nabízené rozměry koberce
70x140, 90x160,
velikost: ks:  

Ostrov pro hraní, podmanivá oáza a dekorativní plochy s velým motivem slona a ptáčka na růžovém pozadí: dětské koberce od Sigikid přinášejí do dětského světa přívětivý design, teplo a přátelskou atmosféru. Je tu pro každého něco od kojenců až po předškolní  a školní děti. Tyto dětské koberce mají nádherné ručně vyšívané barevné motivy nejvyšší kvality. Motivy jsou inspirovány plyšáky z rodiny Sigikid. Medvěd námořník, zelená žába Suzi a mnoho dalších. Prostě sen každého dítěte.

Technika výroby : ruční tufting

Materiál: 100% Acryl

Výška vlasu: 10 mm

Váha: 2.700q/m2

Koberce jsou vhodné pro alergiky.

Koberce jsou vhodné pro podlahové vytápění.

Koberec lze pravidelně čistit normálním dostupným vakuovým vysavačem od prachu a nečistot. Některé jednotlivé vlákna se mohou uvolnit během několika prvních týdnů používání. Netahejte déle vyčnívající vlákna z koberce,ale ustříhněte přečnívající část pomocí málých nůžek. Skvrny vyčistěte pomocí vlhkého hadříku. Nedřete! Pokud si nejste skvrnou nebo znečištěním jisti, nechte vyčistit koberec odborníkem - odbornou firmou na čištění koberců.

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací